ERJ-1RHD1602C
MFR.Part #
ERJ-1RHD1602C
JLCPCB Part #
C20022927
Description
-55℃~+125℃ 16kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS