ERJ-1RHD1004C
MFR.Part #
ERJ-1RHD1004C
JLCPCB Part #
C20022913
Description
-55℃~+125℃ 1MΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS