ERJ-1RHD1001C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1RHD1001C
JLCPCB Part #
C2105479
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS