ERJ-1GNJ822C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ822C
JLCPCB Part #
C3992293
Description
-55℃~+125℃ 50mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS