ERJ-1GNJ753C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ753C
JLCPCB Part #
C4180239
Description
-55℃~+125℃ 50mW 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS