ERJ-1GNJ682C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1GNJ682C
JLCPCB Part #
C2081662
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 50mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS