ERJ-1GNJ624C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ624C
JLCPCB Part #
C4076172
Description
-55℃~+125℃ 50mW 620kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS