ERJ-1GNJ5R6C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ5R6C
JLCPCB Part #
C4294852
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 5.6Ω 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS