ERJ-1GNJ564C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ564C
JLCPCB Part #
C2087905
Description
-55℃~+125℃ 50mW 560kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS