ERJ-1GNJ563C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ563C
JLCPCB Part #
C2081677
Description
-55℃~+125℃ 50mW 56kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS