ERJ-1GNJ512C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ512C
JLCPCB Part #
C2081446
Description
-55℃~+125℃ 5.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS