ERJ-1GNJ510C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ510C
JLCPCB Part #
C2073755
Description
-55℃~+125℃ 50mW 51Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS