ERJ-1GNJ472C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ472C
JLCPCB Part #
C4247479
Description
-55℃~+125℃ 4.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS