ERJ-1GNJ471C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ471C
JLCPCB Part #
C2073761
Description
-55℃~+125℃ 470Ω 50V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS