ERJ-1GNJ3R6C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1GNJ3R6C
JLCPCB Part #
C2081474
Package
0201
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 3.6Ω 50V 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS