ERJ-1GNJ362C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ362C
JLCPCB Part #
C2084645
Description
-55℃~+125℃ 3.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS