ERJ-1GNJ335C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ335C
JLCPCB Part #
C2073800
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+125℃ 3.3MΩ 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS