ERJ-1GNJ223C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ223C
JLCPCB Part #
C2073776
Description
-55℃~+125℃ 22kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS