ERJ-1GNJ1R2C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ1R2C
JLCPCB Part #
C4168804
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.2Ω 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS