ERJ-1GNJ180C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ180C
JLCPCB Part #
C2081488
Description
-55℃~+125℃ 18Ω 50V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS