ERJ-1GNJ162C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ162C
JLCPCB Part #
C2081590
Description
-55℃~+125℃ 1.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS