ERJ-1GNJ160C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ160C
JLCPCB Part #
C2081502
Description
-55℃~+125℃ 16Ω 50V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS