ERJ-1GNJ121C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ121C
JLCPCB Part #
C2081585
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 50V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS