ERJ1GNJ101C
MFR.Part #
ERJ1GNJ101C
JLCPCB Part #
C713500
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS