ERJ-1GNF9763C
MFR.Part #
ERJ-1GNF9763C
JLCPCB Part #
C3951256
Description
-55℃~+125℃ 50mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS