ERJ-1GNF84R5C
MFR.Part #
ERJ-1GNF84R5C
JLCPCB Part #
C2081638
Description
-55℃~+125℃ 50mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS