ERJ-1GNF8251C
MFR.Part #
ERJ-1GNF8251C
JLCPCB Part #
C4179053
Description
-55℃~+125℃ 50mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS