ERJ-1GNF75R0C
MFR.Part #
ERJ-1GNF75R0C
JLCPCB Part #
C5735252
Description
-55℃~+125℃ 50mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS