ERJ-1GNF59R0C
MFR.Part #
ERJ-1GNF59R0C
JLCPCB Part #
C4080548
Description
-55℃~+125℃ 50mW 59Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS