ERJ-1GNF5761C
MFR.Part #
ERJ-1GNF5761C
JLCPCB Part #
C2073938
Description
-55℃~+125℃ 25V 5.76kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS