ERJ-1GNF56R0C
MFR.Part #
ERJ-1GNF56R0C
JLCPCB Part #
C2073851
Description
-55℃~+125℃ 50mW 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS