ERJ-1GNF5620C
MFR.Part #
ERJ-1GNF5620C
JLCPCB Part #
C2082322
Description
-55℃~+125℃ 50mW 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS