ERJ1GNF4990C
MFR.Part #
ERJ1GNF4990C
JLCPCB Part #
C713497
Description
-55℃~+125℃ 499Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS