ERJ-1GNF4870C
MFR.Part #
ERJ-1GNF4870C
JLCPCB Part #
C7184055
Description
-55℃~+125℃ 487Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS