ERJ-1GNF4752C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1GNF4752C
JLCPCB Part #
C4089449
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 47.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS