ERJ-1GNF4750C
MFR.Part #
ERJ-1GNF4750C
JLCPCB Part #
C2081831
Description
-55℃~+125℃ 475Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS