ERJ-1GNF4700C
MFR.Part #
ERJ-1GNF4700C
JLCPCB Part #
C4226899
Description
-55℃~+125℃ 25V 470Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS