ERJ-1GNF4532C
MFR.Part #
ERJ-1GNF4532C
JLCPCB Part #
C2073813
Description
-55℃~+125℃ 45.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS