ERJ-1GNF4221C
MFR.Part #
ERJ-1GNF4221C
JLCPCB Part #
C2091893
Description
-55℃~+125℃ 4.22kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS