ERJ-1GNF4123C
MFR.Part #
ERJ-1GNF4123C
JLCPCB Part #
C2075060
Description
-55℃~+125℃ 412kΩ 50V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS