ERJ-1GNF39R0C
MFR.Part #
ERJ-1GNF39R0C
JLCPCB Part #
C2073966
Description
-55℃~+125℃ 25V 39Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS