ERJ-1GNF3903C
MFR.Part #
ERJ-1GNF3903C
JLCPCB Part #
C2074979
Description
-55℃~+125℃ 25V 390kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS