ERJ-1GNF3742C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1GNF3742C
JLCPCB Part #
C2073956
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 37.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS