ERJ-1GNF3740C
MFR.Part #
ERJ-1GNF3740C
JLCPCB Part #
C4280743
Description
-55℃~+125℃ 374Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS