ERJ-1GNF3572C
MFR.Part #
ERJ-1GNF3572C
JLCPCB Part #
C2085418
Description
-55℃~+125℃ 35.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS