ERJ-1GNF3162C
MFR.Part #
ERJ-1GNF3162C
JLCPCB Part #
C2073803
Description
-55℃~+125℃ 31.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS