ERJ-1GNF3091C
MFR.Part #
ERJ-1GNF3091C
JLCPCB Part #
C2081734
Description
-55℃~+125℃ 3.09kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS