ERJ-1GNF24R9C
MFR.Part #
ERJ-1GNF24R9C
JLCPCB Part #
C2073841
Description
-55℃~+125℃ 24.9Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS