ERJ-1GNF2490C
MFR.Part #
ERJ-1GNF2490C
JLCPCB Part #
C2074573
Description
-55℃~+125℃ 249Ω 50V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS