ERJ-1GNF2320C
MFR.Part #
ERJ-1GNF2320C
JLCPCB Part #
C2085435
Description
-55℃~+125℃ 232Ω 50V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS